ALICANTE 1 szekrény 150x202x52 - artisan tölgy
Kód: 10000014633Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ez a háromajtós gardróbszekrény ideális választás, ha elegáns tárolóhelyre van szüksége, amely bármilyen belső térhez illeszkedik. Modern dizájnjának köszönhetően kiválóan passzol hálószobába, előszobába, dolgozószobába vagy gyerekszobába. Tartós laminált bútorlapból készült, amely könnyen karbantartható és ellenáll a karcolásoknak. Az artisan tölgy dekor matt felülete elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben hatékonyan elrejti az ujjlenyomatokat. Az éleket erős PVC élzárás védi, ami növeli a bútor tartósságát és ellenállását a mindennapi használat során. A luxus részletet a kasmírszínű alumínium fogantyú adja. A szekrény belsejében fém akasztórudak találhatók ruhák felakasztására, valamint masszív polcok az ágynemű, kiegészítők vagy szezonális holmik tárolására. A kényelmes és csendes használatról a puhán záródó ajtórendszer gondoskodik.
Szeretné a belső teret az igényeihez igazítani? Nem gond! Lehetőség van további polcok vásárlására, mellyel a szekrényt pontosan a saját szükségleteire alakíthatja.
Nem tudja, hogyan állítsa be a zsanérokat? Egyszerű, lépésről lépésre útmutatónk segít Önnek!
PARAMÉTEREK:
- Méret (SzéxMaxMé): 150 x 202 x 52 cm
- Szekrény mélysége az ajtók nélkül: 50 cm
- Anyag: laminált DTD lap, 16 mm-es élek, 0,5 mm-es PVC furnér, kasmírszínű alumínium fogantyúk
- Színváltozat: tölgy artisan
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez ALICANTE 1 szekrény 150x202x52 - artisan tölgy
Hogyan állítsuk be a szekrény ajtópántjait, hogy megfelelően működjenek?
A pántok beállításával elérhető, hogy az ajtó egyenesen álljon és könnyen záródjon. Ehhez általában elegendő a csavarok finom meghúzása, illetve a pántok magasságának vagy mélységének beállítása. Régebbi szekrényeknél vagy deformálódott bútoroknál előfordulhat, hogy a pántokat teljesen ki kell cserélni. Részletes útmutatót a pántok helyes beállításáról blogbejegyzésünkben talál.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 105.8 kg |
| Anyaga: | DTD/MDF |
| Szín: | Artisan tölgy |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Modern |
| Forma: | Egyenes |
| Belső kialakítás: | Akasztós, Polcos |
| Tükör: | Tükör nélkül |
| A szekrény pontos szélessége: | 150 cm |
| Ajtók száma: | Háromajtós |
| Ajtónyitás: | Nyílóajtós |
| Fogantyúk: | Fogantyúval |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magassága: | 202 cm |
| Mélység: | 52 cm |
| Mintázat: | Egytónusú |
| Szekrény szélessége: | 141 - 160 cm |
| Szélesség (szóban): | Széles |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
