SMART S2 gardróbszekrény
Kód: ME62336/SOKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
SMART S2 ruhásszekrény, amely tökéletes választás az előtérbe, a hálószobába vagy a gardróbba. A ruhásszekrény rendkívül praktikus, fiókokkal, polcokkal és két akszatórúddal is rendelkezik. A bútor minőségi 16 mm vastag laminált bútorlapból készült. Több bútor elem megvásárlásával egy nagy gardróbszekrény összeállítást tud létrehozni, számos tároló hellyel, mint ahogyan a képeken is látszik. A SMART S2 tükörrel vagy tükör nélkül is elérhető. Amennyiben még több helyre van szüksége szekrény felépítményt is tud hozzá vásárolni.
A szekrényhez felépítmény vásárlására is van lehetőség.
PARAMÉTEREK:
- Méret (SzéxMaxMé): 150 x 190 x 56 cm
- Anyaga: DTD
- Szín: sonoma tölgy / fehér
- Szállítás módja: lapra szerelt
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez SMART S2 gardróbszekrény
Hogyan állítsuk be a szekrény ajtópántjait, hogy megfelelően működjenek?
A pántok beállításával elérhető, hogy az ajtó egyenesen álljon és könnyen záródjon. Ehhez általában elegendő a csavarok finom meghúzása, illetve a pántok magasságának vagy mélységének beállítása. Régebbi szekrényeknél vagy deformálódott bútoroknál előfordulhat, hogy a pántokat teljesen ki kell cserélni. Részletes útmutatót a pántok helyes beállításáról blogbejegyzésünkben talál.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Anyaga: | DTD/MDF |
| Szín: | Fehér, Sonoma tölgy |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Modern |
| Típus: | Nyílóajtós szekrények |
| Belső kialakítás: | Akasztós, Polcos |
| Tükör: | Tükörrel, Tükör nélkül |
| A szekrény pontos szélessége: | 150 cm |
| Ajtók száma: | Többajtós |
| Ajtónyitás: | Nyílóajtós |
| Fa mintázat: | Sonoma tölgy |
| Fogantyúk: | Fogantyúval |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magasság: | 190 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Mintázat: | Két szín kombinációja |
| Szekrény szélessége: | 141 - 160 cm |
| Szélesség (szóban): | Széles |
| Túlméretes: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
