DORMIS fedőmatrac 140x200 - 8 cm
Kód: 10000019374Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Minőségi felső habmatrac Dormis 140x200 – maximális kényelem és több hely az alváshoz
Ha sokkal kényelmesebb alvásra vágyik matracának kicserélése nélkül, a Dormis felső matrac 140x200 cm méretben és 8 cm magassággal ideális megoldás a nagyobb alvófelület és a magasabb kényelem érdekében. Ez a felső matrac minőségi T25 poliuretán habból készült, amely kiváló rugalmasságot, hosszú távú formastabilitást és a testhez való alkalmazkodást kínál az éjszaka folyamán.
Kinek alkalmas a Dormis felső matrac 140x200?
- Kényelmesebb alvás kettőnek: A nagyobb méret több helyet és kényelmet biztosít két alvó számára.
- A kemény fekhely puhításához: Segít puhább és kellemesebb felületet kialakítani (H2 – puha matrac).
- Érzékenyebb alvóknak: Az alkalmazott anyagok csökkentik a por előfordulását és allergiások számára is alkalmasak.
- Univerzális használatra: Alkalmas hagyományos ágyakhoz és kihúzható kanapékhoz is, ahol kiegyenlíti a felület egyenetlenségeit.
Melody huzat – kényelem, amibe beleszeret
A Dormis felső matrac prémium Melody huzattal van ellátva, amely ötvözi a lágyságot, eleganciát és a magas ellenállást. Magas grammsúlyának és rugalmasságának köszönhetően a huzat tökéletesen alkalmazkodik a matrac formájához, és hosszú távú használat során is megőrzi alakját.
A steppelt felület növeli a fekvés kényelmét, és a huzat cipzárja lehetővé teszi a könnyű eltávolítást és karbantartást. A huzat 40 °C-on mosható, és hosszabb élettartam érdekében természetes száradás, szárítógép és vasalás nélkül javasolt.
Mit ajánlunk a Dormis felső matrac 140x200 mellé?
- Anatómiai párnák: A nyaki gerinc helyes pozíciójához puha matracfelülettel kombinálva (H2 keménység).
- Matracvédők: A fekhelyének még nagyobb védelméért a szennyeződések ellen, és a matrac élettartamának meghosszabbításához.
- Kiváló minőségű lepedők: A Melody rugalmas huzat legjobban feszített lepedővel kombinálva érvényesül.
- Lélegző paplanok: Emelje ki a PUR hab T25 hőszabályozó tulajdonságait, és biztosítson ideális hő-komfortot az éjszaka során.
A Dormis felső matrac fő előnyei
✓ 8 cm magasság az azonnali alváskomfort növelése érdekében
✓ Minőségi T25 PUR hab magja az optimális testtámasz érdekében
✓ Puha keménység H2 a kényelmes alvásért
✓ Luxus Melody huzat magas grammsúllyal és rugalmassággal
✓ Hipoallergén összetétel, amely allergiások számára is megfelelő
✓ Könnyű karbantartás a levehető és mosható huzatnak köszönhetően
✓ Univerzális használat ágyon és kihúzható kanapén is
A matrac keménységi kategóriája: H2 puha matrac
Anyagösszetétel: PUR hab
Méretek: 140 x 200 x 8 cm
Néhány anyag színe eltérő lehet.
A matrac huzatát kellemes anyagból készítették, miközben a steppelés típusa az aktuális elérhetőség szerint változhat
Matrac anyaga
Poliuretán hab
Minőségi hab, mely a matrac kiegészítő rétege. A légáteresztő hab ellenálló a deformálódás és a kifekvés ellen, melynek köszönhetően meghosszabbítja a matrac élettartamát, és biztosítja a jó alvás érzését.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fedőmatracok 140x200 |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 7 kg |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac mérete: | 140x200 |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Rendeltetés szerint: | Felnőtt, Senior |
| A matrac pontos vastagsága: | 8 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Melody |
| Keménység: | Puha |
| Matrac hosszúsága: | 200 cm |
| Matrac szélessége: | 140 cm |
| Matrac teherbírása: | 90 kg, 100 kg-ig |
| Nagyság szerint: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
