DORMIS fedőmatrac 80x200 - 8 cm
Kód: 10000019329Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Minőségi Dormis 80x200 hab fedőmatrac – kényelem és regenerálódás az alvásához
Egyszerű módot keres a fekhelye kényelmének javítására annak cseréje nélkül? A Dormis fedőmatrac 8 cm-es magassággal ideális megoldást jelent mindazok számára, akik szeretnék lágyítani a kemény felületet, és minőségi alvást biztosítani. Ez a fedőmatrac T25 poliuretán habból készül, amely a minőségi PUR matracok közé tartozik, és optimális egyensúlyt biztosít a lágyság és a test támogatása között. Szerkezetének köszönhetően tökéletesen alkalmazkodik a testhez és segít felszabadítani az izomfeszültséget az éjszaka során.
Kiknek ideális a Dormis fedőmatrac?
- Kemény ágy lágyítása: Ideális azok számára, akik szeretnék növelni meglévő matracuk kényelmét (H2 – puha keménységi szint).
- Hipoallergén megoldás: Az alkalmazott anyagoknak köszönhetően a matrac allergiás személyeknek is alkalmas.
- Regeneráció támogatása: A T25 hab alkalmazkodik a testhez, és segít az izmok ellazulásában az alvás során.
- Univerzális használat: Alkalmas klasszikus ágyakra és kihúzható kanapékra kiegyenlítő és kényelmi rétegként.
Luxus Melody huzat – kényelem és praktikusság
A Dormis fedőmatrac minőségi Melody huzattal van ellátva, amely összeköti az eleganciát, a tartósságot és a maximális kényelmet. A Melody huzat kiváló grammsúllyal és rugalmassággal rendelkezik, amely révén tökéletesen körbefogja a matrac magját és megtartja annak formáját. A modern fedőmatracoknál alkalmazott prémium megoldások közé tartozik.
A huzat steppelt és úgy lett tervezve, hogy kellemes legyen az érintésre és ellenálló a mindennapi használat során. Praktikus cipzár lehetővé teszi az egyszerű levétele és karbantartását. A huzat 40 °C-on mosható. A hosszabb élettartam érdekében természetes szárítást ajánlunk szárítógép és vasalás nélkül.
Mit ajánlunk a Dormis 80x200 fedőmatrachoz?
- Anatómiai párnák: A nyaki gerinc helyes pozíciójához puha matracfelülettel kombinálva (H2 keménység).
- Matracvédők: A fekhelyének még nagyobb védelméért a szennyeződések ellen, és a matrac élettartamának meghosszabbításához.
- Kiváló minőségű lepedők: A Melody rugalmas huzat legjobban feszített lepedővel kombinálva érvényesül.
- Lélegző paplanok: Emelje ki a PUR hab T25 hőszabályozó tulajdonságait, és biztosítson ideális hő-komfortot az éjszaka során.
A Dormis fedőmatrac fő előnyei
✓ 8 cm magasság az alváskomfort azonnali növeléséhez
✓ Kiváló minőségű T25 PUR hab mag optimális testtámaszhoz
✓ Puha H2 keménység kényelmes alváshoz
✓ Luxus Melody huzat magas grammsúllyal és rugalmassággal
✓ Hipoallergén összetétel alkalmas allergiás személyeknek
✓ Egyszerű karbantartás a levehető és mosható huzatnak köszönhetően
✓ Univerzális használat ágyakon és kihúzható kanapén
A matrac keménységi kategóriája: H2 puha matrac
Anyagösszetétel: PUR hab
Méretek: 80 x 200 x 8 cm
A felhasznált anyagok egyes színei eltérhetnek.
A matrac huzata kellemes anyagból készült, míg a steppelés típusa a jelenlegi elérhetőség alapján változhat
Matrac anyaga
Poliuretán hab
Minőségi hab, mely a matrac kiegészítő rétege. A légáteresztő hab ellenálló a deformálódás és a kifekvés ellen, melynek köszönhetően meghosszabbítja a matrac élettartamát, és biztosítja a jó alvás érzését.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fedőmatracok 80x200 |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 3 kg |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac mérete: | 80x200 |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Rendeltetés szerint: | Felnőtt, Senior |
| A matrac pontos vastagsága: | 8 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Melody |
| Keménység: | Puha |
| Matrac hosszúsága: | 200 cm |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Matrac teherbírása: | 90 kg, 100 kg-ig |
| Nagyság szerint: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
