DORMIS fedőmatrac 90x200 - 8 cm
Kód: 10000019330Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Minőségi felső habmatrac Dormis 90x200 – kényelmesebb alvás és jobb regeneráció
Szeretné jelentősen javítani fekhelyének kényelmét új matrac vásárlása nélkül? A Dormis felső matrac 90x200 cm méretben és 8 cm magasságban praktikus megoldás mindenkinek, aki meg akarja puhítani a túl kemény alapot és növelni az alvás minőségét. Ez a felső matrac minőségi T25 poliuretán habból készült, amely optimális rugalmassággal, formatartással és a testhez való alkalmazkodással jellemezhető az éjszaka folyamán.
Kinek alkalmas a Dormis felső matrac 90x200?
- A kemény fekhely kényelmének növelése: Ideális azok számára, akik puhítani szeretnék az alvófelületet és lágyabb érzetet szeretnének elérni (keménység H2 – lágy).
- Alkalmas allergiások számára: Az alkalmazott anyagok minimalizálják az allergének és a por jelenlétét.
- Regeneráció alvás közben: A T25 hab segít egyenletesen elosztani a nyomást és enyhíteni az izomfeszültséget.
- Egyetemes felhasználás: Kiváló hagyományos ágyakra és kihúzható kanapékra is, ahol kiegyenlíti a felületi egyenetlenségeket.
Melody huzat – puhaság, amit szeretni fog
A Dormis matrac prémium Melody huzattal van ellátva, amely egyesíti az elegáns megjelenést és a magas funkcionalitást. Magas grammsúlya és rugalmassága révén a huzat tökéletesen alkalmazkodik a matrac magjához és megőrzi annak alakját hosszú távú használat során is.
A huzat steppelt a még nagyobb kényelem és kellemes érintés érdekében. A praktikus cipzár lehetővé teszi az egyszerű eltávolítást és a gyors karbantartást. 40 °C-on mosható, de a minőség megőrzése érdekében javasolt a természetes szárítás szárítógép és vasalás nélkül.
Mit ajánlunk a Dormis felső matrac 90x200-hoz?
- Anatómiai párnák: A nyaki gerinc helyes pozíciójához puha matracfelülettel kombinálva (H2 keménység).
- Matracvédők: A fekhelyének még nagyobb védelméért a szennyeződések ellen, és a matrac élettartamának meghosszabbításához.
- Kiváló minőségű lepedők: A Melody rugalmas huzat legjobban feszített lepedővel kombinálva érvényesül.
- Lélegző paplanok: Emelje ki a PUR hab T25 hőszabályozó tulajdonságait, és biztosítson ideális hő-komfortot az éjszaka során.
A Dormis felső matrac fő előnyei
✓ 8 cm-es magasság az alvás kényelmének azonnali növeléséhez
✓ Kiváló minőségű T25 PUR hab mag az optimális támasztásért
✓ Puha keménység H2 a kényelmes alváshoz
✓ Luxus Melody huzat magas grammsúllyal és rugalmassággal
✓ Hipoallergén összetétel allergiások számára is alkalmas
✓ Egyszerű karbantartás a levehető és mosható huzatnak köszönhetően
✓ Egyetemes használat ágyon és kihúzható kanapén is
A matrac keménységi kategóriája: H2 lágy matrac
Anyagösszetétel: PUR hab
Méretek: 90 x 200 x 8 cm
Az anyagok bizonyos színei eltérhetnek.
A matrac huzata kellemes anyagból készült, a varrás típusa az aktuális elérhetőségtől függően változhat
Matrac anyaga
Poliuretán hab
Minőségi hab, mely a matrac kiegészítő rétege. A légáteresztő hab ellenálló a deformálódás és a kifekvés ellen, melynek köszönhetően meghosszabbítja a matrac élettartamát, és biztosítja a jó alvás érzését.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fedőmatracok 90x200 |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 3 kg |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Rendeltetés szerint: | Felnőtt, Senior |
| A matrac pontos vastagsága: | 8 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Melody |
| Keménység: | Puha |
| Matrac hosszúsága: | 200 cm |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Matrac teherbírása: | 90 kg, 100 kg-ig |
| Nagyság szerint: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
