DORY ülőgarnitúra szett 3+1 - világosszürke
Kód: 10000018911Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dory – világosszürke szett kanapéval és fotellel
A DORY 3+1 kanapé és fotel garnitúra világosszürke színben letisztult vonalakat, modern megjelenést és sokoldalú kihasználhatóságot visz a szobába. A finom szürke szín visszafogott, mégis elegáns hatást kelt, így könnyedén kombinálható karakteresebb kiegészítőkkel és természetes anyagokkal is. A kanapé tágas és kényelmes ülőhelyet biztosít a mindennapi pihenéshez, a fotel pedig stílusos és praktikus elemmel egészíti ki az összeállítást. A T30-as minőségi habbal készült ülőfelületek stabil és kényelmes alátámasztást biztosítanak, míg a T25-ös habbal töltött háttámlák és kartámlák kellemes ellazulást garantálnak egy hosszú nap után. A tömör fából készült lábak kiemelik a bútor légies megjelenését, és megkönnyítik a takarítást alatta, akár robotporszívóval is. A világosszürke kordbársony szövettel kárpitozott Dory ideális választás minden modern otthonba.
Modern design, amely feldob minden otthont
A szürke szín lehetővé teszi a könnyű kombinálást és különböző lakberendezési stílusokhoz is illik. Tökéletesen beillik a modern nappalikba, az elegáns dolgozószobákba, de akár éttermekbe, kávézókba vagy recepciókra is választhatja. A finoman ívelt kartámlák és az ízléses háttámla harmonikus kontrasztot alkotnak a stabil szerkezettel és a natúr fa lábakkal, így az összhatás egyszerre elegáns és otthonos.
Minőség és ellenálló képesség
A masszív szerkezet és a stabil ülőfelületek hosszú élettartamot és megbízhatóságot biztosítanak. A Dory kanapé és fotel garnitúra ideális választás mindazok számára, akik a kényelmet, a stílust és a praktikumot egyetlen időtálló bútorban keresik. A Lincoln szövet, amellyel a szett kárpitozott igazán minőségi. Ez a manchester szövet nemcsak kellemes tapintású, hanem kifejezetten ellenálló a mindennapi használattal szemben is.
A Dory szettet remekül kiegészíti egy dohányzóasztal, komód vagy egy puha szőnyeg semleges színekben.
A termékek színe a képeken az egyes képernyőbeállítások miatt valamelyest eltérhet a valóságtól.
PARAMÉTEREK:
- Fotel mérete (SzéxMaxMé): 80 x 75 x 74 cm
- Háromszemélyes kanapé mérete (SzéxMaxMé): 180 x 75 x 74 cm
- Ülésmagasság: 42 cm
- Ülésmélység: 52 cm
- Lábak magassága: 21 cm
- Anyaga: Lincoln #86 szövettel kárpitozott, tömör fa lábak
- Szín: világosszürke
- Teherbírás fotel: 120 kg
- Teherbírás kanapé: 360 kg
- LINCOLN szövet:
- Összetétel: 92 % poliészter, 8 % nylon
- Grammsúly: 380 g/m2
- A Martindale teszt* szerinti ellenálló képessége a kikopással szemben > 90 000 - 100 000 ciklus
- Ellenálló képessége a bolyhozódással szemben: 4 - magas érték (2000 ciklus)
- Ellenálló képessége a kifakulással szemben: 5 - a legmagasabb érték
*Martindale teszt - a szövetek tartósságának, kopásállóságának a mérésére, kategorizálására született meg, és terjedt el mindenhol. Az 50 000 fölötti érték azt jelenti, hogy a szövet ellenálló. A 100 000 fölötti érték pedig azt jelenti, hogy a szövet igazán ellenálló a kikopással szemben.
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez DORY ülőgarnitúra szett 3+1 - világosszürke
Milyen bútorokat válasszunk kis nappaliba vagy a panellakásba?
Kisebb helyiségekbe érdemes nagy tárolóhellyel rendelkező bútorokat, világos színeket, tükröket és moduláris elemeket választani, amelyek helyet takarítanak meg és optikailag nagyobbnak tűnik tőlük a szoba. Praktikus ötleteket és inspirációkat a „Hogyan rendezzük be a nappalit?„ című blogbejegyzésünkben talál.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
- BÚTOROK
- Nappali bútorok
- Kanapék és fotelek
- Ülőgarnitúrák
- Kanapék
- Ülőgarnitúra szettek 3+2+1
- Ülőgarnitúra szettek
- Ülőgarnitúra szettek elrendezésük szerint
- Ülőgarnitúra szettek típusuk szerint
- Ülőgarnitúra szettek méretük szerint
- Ülőgarnitúra szettek az ülőhelyek száma szerint
- Ülőgarnitúra szettek szélesség szerint
- Ülőgarnitúra szettek anyaguk szerint
- Ülőgarnitúra szettek színük szerint
- Ülőgarnitúra szettek stílusuk szerint
- Keskeny ülőgarnitúra szettek
- Nagy ülőgarnitúra szettek
- Alacsony ülőgarnitúra szettek
- Háromszemélyes ülőgarnitúra szettek
- Kárpitozott ülőgarnitúra szettek
- Szövettel kárpitozott ülőgarnitúra szettek
- Bársonyos szövettel kárpitozott ülőgarnitúra szettek
- Szürke ülőgarnitúra szettek
- Minőségi ülőgarnitúra szettek
- Fejtámla nélküli ülőgarnitúra szettek
- Ülőgarnitúra szettek lábakkal
- Ülőgarnitúra szett 3
- Ülőgarnitúra szettek 180 cm
- Ülőgarnitúra szettek fotellel
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ülőgarnitúra szettek 3+2+1 |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 45 kg |
| Anyaga: | Szövet, Kárpit |
| Kárpitozás: | Szövet, Bársony |
| Szín: | Szürke |
| Stílusa: | Vintage |
| Ágyneműtartó: | Ágyneműtartó nélkül |
| Típus: | Lábakkal, Keskeny, Nem széthúzható, Fejtámla nélkül, Nagy, Alacsony, Minőségi |
| Szoba: | Folyosó, Játékszoba, Szoba, Ebédlő, Iroda, Nappali, Dolgozószoba, Előszoba, Hálószoba |
| Karfák szerint: | Karfákkal |
| Kinyithatóság: | Nem nyitható |
| Kiszerelés: | Székkel |
| Lábak: | Lábakkal |
| Lábak magassága: | 21 cm |
| Magassága: | 75 cm |
| Mélység: | 74 cm |
| Szélesség: | 180 cm, 80 cm |
| Tulajdonság: | Stabil |
| Ülésmagasság: | 42 cm |
| Ülőhelyek száma: | Háromszemélyes |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
