LINK kétajtós ruhásszekrény - sonoma tölgy
Kód: LM70782Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
LINK tágas kétajtós szekrény
A tágas LINK ruhásszekrény egy akasztórúddal és két széles polccal rendelkezik – egy a felső, egy pedig az alsó részben kapott helyet. Ideális tárolóhelyet biztosít a ruhák, az ágyneműk, kiegészítők vagy akár a dekorációk számára. A szekrény könnyen kombinálható a LINK kollekció további elemeivel, és jól illik a hálószobába vagy a nappaliba is.
LINK nappali bútor garnitúra
A LINK nappali bútor garnitúra tartozó bútorokon már első látásra látszik, hogy minőségi bútordarabok. Minden elemük minőségi laminált 16 és 22 mm vastag forgácslapból (DTD) készül, amely ellenáll a karcolásoknak, a nedvességnek és magas hőmérsékletnek. A bútor lekerekített élekkel és 4 mm vastag üveg polcokkal rendelkezik. A bútorok ajtajain kemény biztonsági edzett üveg található. A bútor szett darabjai sonoma tölgy színben készülnek 3D-s fa struktúrával. A kollekció több bútorelemből áll, amelyeket ízlése szerinte kombinálhat. A minőségi anyag, az időtálló dizájn és az elegáns kialakítás minden belső térbe életet lehelnek. A magas ellenálló képességének köszönhetően évekig áll majd az Ön szolgálatában.
Termékek, amelyek illenek a szekrényhez:
- Komódok – tökéletes helyet biztosítanak a hálószobában vagy az ebédlőben is
- Ágyak – a hálószoba elengedhetetlen eleme
- Dekorációk és kiegészítők – vázák, fényképek vagy egyéb díszek a szobába
- Szőnyegek - modern és praktikus szőnyegek, amelyek még otthonosabbá teszik a szobát
A pántok megfelelő beállítása – egyszerű útmutató
Szeretné, hogy bútorok ajtói tökéletesen és problémamentesen működjenek? Cikkünkben praktikus útmutatót talál arra, hogyan állítsa be helyesen a zsanérokat, hogy a LINK szekrény nemcsak stílusos, hanem megbízható és praktikus is legyen.
PARAMÉTEREK:
- Méret (SzéxMaxMé): 80 x 194 x 54 cm
- Anyaga: DTD (forgácslap)
- Szín: sonoma tölgy
- Szállítás módja: lapra szerelt
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez LINK kétajtós ruhásszekrény - sonoma tölgy
Hogyan állítsuk be a szekrény ajtópántjait, hogy megfelelően működjenek?
A pántok beállításával elérhető, hogy az ajtó egyenesen álljon és könnyen záródjon. Ehhez általában elegendő a csavarok finom meghúzása, illetve a pántok magasságának vagy mélységének beállítása. Régebbi szekrényeknél vagy deformálódott bútoroknál előfordulhat, hogy a pántokat teljesen ki kell cserélni. Részletes útmutatót a pántok helyes beállításáról blogbejegyzésünkben talál.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Skriňa LINK - Dub sonoma ↗
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 59.6 kg |
| Anyaga: | DTD/MDF |
| Szín: | Sonoma tölgy |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Designos |
| Forma: | Egyenes |
| Belső kialakítás: | Akasztós, Polcos |
| Tükör: | Tükör nélkül |
| A szekrény pontos szélessége: | 80 cm |
| Ajtók száma: | Kétajtós |
| Ajtónyitás: | Nyílóajtós |
| Fa mintázat: | Sonoma tölgy |
| Fogantyúk: | Fogantyúval |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magassága: | 194 cm |
| Mélység: | 54 cm |
| Mintázat: | Minta nélküli |
| Szekrény szélessége: | 51 - 80 cm |
| Szélesség (szóban): | Keskeny |
| Világítás: | Világítás nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
