MARBELLA 2 ruhásszekrény 100x202x52 - kasmír
Kód: 10000014320Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Marbella 2 gardróbszekrény 100 cm szélességgel nemcsak elegáns megjelenésével, hanem praktikus tárolóhelyével is lenyűgöz. Szélessége révén bármilyen bútor mellé és bármely helyiségbe elhelyezhető otthonában, például hálószobába, előszobába vagy gyerekszobába. Ez a kétszárnyú szekrény minőségi anyagokból készült, kasmír színben, matt felülettel. A szekrény aranyszínű alumínium fogantyúkkal rendelkezik. A jobb oldali ajtón tükör található. A szekrény belsejében egy fém akasztórúd található a ruhák felakasztásához, valamint egy masszív polc, amely ideális kiegészítők, összehajtott ruhadarabok vagy tárolódobozok számára. A 16 mm vastag laminált lapból készült minőségi szerkezet, az erős PVC élzárás és a HDF hátlap garantálják a szekrény stabilitását és hosszú élettartamát.
Ha még több tárolási lehetőségre van szüksége vásárolhat kínálatunkból további polcokat.
Nem tudja, hogyan állítsa be az ajtókat? Tekintse meg egyszerű útmutatónkat, amelynek köszönhetően problémamentesen összeszerelheti a szekrényt.
PARAMÉTEREK:
- Méret (SzéxMaxMé): 100 x 202 x 52 cm
- Szekrény mélysége az ajtók nélkül: 50 cm
- Anyag: laminált DTD lap 16 mm-es élek, 0,5 mm-es PVC furnér, HDF lap, arany alumínium fogantyúk, csiszolt tükör
- Színválaszték: kasmír
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez MARBELLA 2 ruhásszekrény 100x202x52 - kasmír
Hogyan állítsuk be a szekrény ajtópántjait, hogy megfelelően működjenek?
A pántok beállításával elérhető, hogy az ajtó egyenesen álljon és könnyen záródjon. Ehhez általában elegendő a csavarok finom meghúzása, illetve a pántok magasságának vagy mélységének beállítása. Régebbi szekrényeknél vagy deformálódott bútoroknál előfordulhat, hogy a pántokat teljesen ki kell cserélni. Részletes útmutatót a pántok helyes beállításáról blogbejegyzésünkben talál.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 68.3 kg |
| Anyaga: | DTD/MDF |
| Szín: | Kasmír |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Modern |
| Forma: | Egyenes |
| Belső kialakítás: | Akasztós, Polcos |
| Tükör: | Tükörrel |
| A szekrény pontos szélessége: | 100 cm |
| Ajtók száma: | Kétajtós |
| Ajtónyitás: | Nyílóajtós |
| Fogantyúk: | Fogantyúval |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magasság: | 202 cm |
| Mélység: | 52 cm |
| Mintázat: | Egytónusú |
| Szekrény szélessége: | 81 - 100 cm |
| Szélesség (szóban): | Keskeny |
| Túlméretes: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
