MARBELLA 2 ruhásszekrény 150x202x52 - fekete
Kód: 10000014327Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Marbella 2 háromajtós szekrény 150 cm szélességgel, kifinomult matt fekete kivitelben bármilyen enteriőrbe illik. Könnyedén elhelyezhető hálószobában, előszobában vagy akár gyerekszobában is, harmonikusan kiegészíti a különböző stílusú bútorokat, és egységes összhatást teremt. Háromajtós kialakítása középen praktikus tükröt rejt, amely a mindennapi készülődés során jól használható. Az elegáns fekete alumínium fogantyúk nemcsak remekül illenek a matt felülethez, hanem úgy lettek tervezve, hogy intenzív használat mellett is tartósak maradjanak. A szekrény belsejében egy fém akasztórúd található, amely bőséges helyet biztosít ruhák, ingek vagy kabátok felakasztásához, fölötte pedig egy masszív polc ideális tárolódobozok, kiegészítők vagy összehajtott ruhák számára. A szekrény megbízhatóságát és hosszú élettartamát robusztus szerkezete garantálja: minőségi, 16 mm vastag laminált lapból készült, megerősített PVC élekkel az extra tartósság érdekében, valamint erős HDF hátlappal, amely a mindennapos használat során is stabilitást biztosít.
Ha szeretné szekrényét további polcokkal bővíteni, tekintse meg aktuális kínálatunkat.
Aggódik, hogy az ajtók összeszerelése vagy beállítása nehéz lesz? Ne aggódjon. Készítettünk Önnek egy áttekinthető útmutatót, amellyel gyorsan és bármilyen komplikáció nélkül megoldhatja.
PARAMÉTEREK:
- Méret (SzéxMaxMé): 150 x 202 x 52 cm
- Szekrény mélysége az ajtók nélkül: 50 cm
- Anyag: laminált DTD lap 16 mm-es élek, PVC furnér 0,5 mm, HDF lap, fekete alumínium fogantyúk, csiszolt tükör
- Színváltozat: fekete
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez MARBELLA 2 ruhásszekrény 150x202x52 - fekete
Hogyan állítsuk be a szekrény ajtópántjait, hogy megfelelően működjenek?
A pántok beállításával elérhető, hogy az ajtó egyenesen álljon és könnyen záródjon. Ehhez általában elegendő a csavarok finom meghúzása, illetve a pántok magasságának vagy mélységének beállítása. Régebbi szekrényeknél vagy deformálódott bútoroknál előfordulhat, hogy a pántokat teljesen ki kell cserélni. Részletes útmutatót a pántok helyes beállításáról blogbejegyzésünkben talál.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 105.8 kg |
| Anyaga: | DTD/MDF |
| Szín: | Fekete |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Modern |
| Forma: | Egyenes |
| Belső kialakítás: | Akasztós, Polcos |
| Tükör: | Tükörrel |
| A szekrény pontos szélessége: | 150 cm |
| Ajtók száma: | Háromajtós |
| Ajtónyitás: | Nyílóajtós |
| Fogantyúk: | Fogantyúval |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magassága: | 202 cm |
| Mélység: | 52 cm |
| Mintázat: | Egytónusú |
| Szekrény szélessége: | 141 - 160 cm |
| Szélesség (szóban): | Széles |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
