SOHO puff - fekete
Kód: 10000013974Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Elegáns fekete szövettel kárpitozott maxi méretű SOHO puff, amely ideális választás a SOHO ülőgarnitúra vagy kanapé mellé. Letisztult, modern formájával rendelkezik. A lábtartó Curio 99 szövettel kárpitozott, amely nemcsak kellemes tapintású, de nagyon strapabíró mindennapi használat során is.
Univerzális kialakításának köszönhetően használható lábtartóként, extra ülőhelyként (zsámolyként) vagy dekoratív kiegészítőként, amely otthonos és letisztult hangulatot kölcsönöz otthonának. A semleges krémszíne könnyen párosítható más bútorokkal, míg a precíz megmunkáltság hosszú élettartamot garantál. A Soho puff praktikus kiegészítő bármely szobába.
A termék színe az egyes képernyőbeállítások miatt valamelyest eltérhet a valóságtól.
PARAMÉTEREK:
- Méret (HoxMaxSzé): 72 x 43,5 x 72 cm
- Ülésmagasság: 43,5 cm
- Anyaga: Curio 99
- Szín: fekete
- Lábak szín: fekete
- Lábak anyaga: műanyag
- Curio szövet:
- Összetétel: 100 % poliészter
- Grammsúly: 280 g/m² +/- 5%
- A Martindale teszt* szerinti ellenálló képessége a kikopással szemben: 45000 - 50000 ciklus
- Ellenálló képessége a bolyhozódással szemben: 4 magas
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez SOHO puff - fekete
Hogyan tisztítsuk ki a kanapét otthon, profeszionális eszközök nélkül?
A kanapét otthoni körülmények között is kitisztíthatja, ha megfelelő tisztítószereket és a helyes eljárást alkalmazza. Először mindig érdemes eltávolítani a port és a szennyeződéseket, majd csak ezután alkalmazni a tisztítószert. A részletes útmutatót a „Hogyan tisztítsuk ki hatékonyan a kanapét – házi módszerek és bevált tippek” című blogbejegyzésünkben találja.
Hogyan távolítsuk el a viaszt a kanapéból?
A viaszt érdemes először papíron keresztül, vasalóval vagy hajszárítóval enyhén felmelegíteni, hogy fellazuljon a szövet felszínéről. A maradékot ezután megfelelő kárpittisztító szerrel lehet eltávolítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
Mivel tisztítsuk ki a szövet kanapét?
A legjobb, ha a kárpitozott bútorokhoz megfelelő, kímélő tisztítószereket használ. Kerülje az erős vegyszereket, mert károsíthatják a szövetet vagy foltokat hagyhatnak rajta. Blogbejegyzésünkben bevált otthoni megoldásokat és hasznos tippeket is talál a kanapé tisztításához.
Hogyan távolítsuk el a rágógumit a kárpitozott kanapéból?
A rágógumit érdemes először egy zacskóba csomagolt jéggel lehűteni. Amikor megkeményedik, óvatosan le lehet választani a felületről, majd a helyét megtisztítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
Hogyan újítsuk fel a régi puffot?
A régi puffokat egyszerűen és költséghatékonyan fel lehet újítani, például átfestéssel vagy újrakárpitozással. Blogbejegyzésünkben praktikus tippeket és inspirációkat talál arra vonatkozóan, hogy hogyan újíthatja fel a régi puffot olcsón, egyszerűen és stílusosan.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Taburet Soho - čierna ↗
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Puffok és lábtartók |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 17.5 kg |
| Kárpitozás: | Szövet |
| Szín: | Fekete |
| Ágyneműtartó: | Ágyneműtartó nélkül |
| Típus: | Lábakkal |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
