ANSI komód 70x87x38 - kasmír
Kód: 10000019057Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ansi komód – stílusos részlet praktikus használattal
Az elegáns kasmír és tölgy kivitelezésű Ansi komód ötvözi a modern megjelenést a funkcionális tárolóhellyel. A felső fiók ideális az apróságok számára, amelyeket mindig kéznél szeretne tudni, míg az alsó, polcos szekrény elegendő helyet biztosít a nagyobb tárgyak átlátható tárolásához. A tiszta vonalak, valamint a finom kasmír és a természetes tölgy dekoráció kombinációja harmonikus dizájnt alkot, amely egyszerűen illeszkedik az előszobába, a hálószobába és a nappaliba is. A minőségi kidolgozás és a tartós laminált lap garantálja a stabilitást és a hosszú élettartamot a mindennapi használat során.
A szekrényt további bútorokkal is kombinálhatja
Az Ansi komódot kiegészítheti egy praktikus komóddal, stílusos szőnyeggel és elegáns tükörrel, amellyel harmonikus és rendezett teret alakíthat ki hálószobájában vagy előszobájában.
Tipp a cikkhez: Mi nem hiányozhat egy modern előszobából?
PARAMÉTEREK:
- Méret (SzéxMaxMé): 70 x 87 x 38 cm
- Anyag: 16 mm laminált lap, fém vasalatok
- Szín: kasmír
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Komoda Ansi 70x87x38 - kašmír ↗
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Komódok |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 26.6 kg |
| Anyaga: | DTD |
| Szín: | Tölgy, Kasmír |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Modern, Designos, Elegáns |
| Fiókok száma: | 1-3 fiókos |
| Típus: | Fiókos, Egyszerű |
| Ajtónyitás: | Nyílóajtós |
| Fa mintázat: | Tölgy |
| Fogantyúk: | Fogantyú nélkül |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magasság: | 87 cm |
| Mélység: | 38 cm |
| Szélesség: | 70 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
