TOKYO tolóajtós ruhaszekrény 250 - Sonoma tölgy / fehér
Kód: SB65082/1CKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A TOKYO ruhásszekrény legnagyobb előnye, hogy számos tároló hellyel rendelkezik, így végre minden ruhája elfér majd egy szekrényben. 16 mm vastag minőségi laminált bútorlapból készül, az élek PVC furnérral vannak lezárva. Az ajtók kényelmes kinyitását és becsukását a ,,BIMAK” záródó rendszer biztosítja (fémsíneken). A szekrény közepén két akasztórúd található, amely elegendő tároló helyet biztosít. A szekrény két oldalán polcok helyezkednek el.
Amennyiben további fiókokkal szeretné bővíteni a szekrényét, tekintse meg aktuális kínálatunkat.
A szekrényhez kiegészítők is rendelhetők:
Termék tulajdonságai:
- Méret (szél.xmag.xmély.): 250 x 200 x 62 cm
- Anyag: DTD laminált lap, élek PVC furnér, műanyag fogantyúk
- Szín: sonoma tölgy / fehér
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez TOKYO tolóajtós ruhaszekrény 250 - Sonoma tölgy / fehér
Hogyan állítsuk be a szekrény ajtópántjait, hogy megfelelően működjenek?
A pántok beállításával elérhető, hogy az ajtó egyenesen álljon és könnyen záródjon. Ehhez általában elegendő a csavarok finom meghúzása, illetve a pántok magasságának vagy mélységének beállítása. Régebbi szekrényeknél vagy deformálódott bútoroknál előfordulhat, hogy a pántokat teljesen ki kell cserélni. Részletes útmutatót a pántok helyes beállításáról blogbejegyzésünkben talál.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kétajtós ruhásszekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 202 kg |
| EAN vonalkód: | 5904302913509 |
| Anyaga: | DTD/MDF |
| Szín: | Fehér, Sonoma tölgy |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Modern |
| Típus: | Tolóajtós |
| Belső kialakítás: | Akasztós, Polcos |
| Tükör: | Tükör nélkül |
| A szekrény pontos szélessége: | 250 cm |
| Ajtók száma: | Háromajtós |
| Ajtónyitás: | Tolóajtóval |
| Fa mintázat: | Sonoma tölgy |
| Fogantyúk: | Fogantyúval |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magassága: | 200 cm |
| Mélység: | 62 cm |
| Mintázat: | Két szín kombinációja |
| Szekrény szélessége: | 220 cm fölött |
| Szélesség (szóban): | Széles |
| Túlméretes: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
