PIXEL PX1 ruhásszekrény
Kód: ME75715Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A PIXEL kollekció elegáns, egyszerű és modern bútor darabokból áll. 3 szín kombinációjában kapható, így feldob minden szobát. A tágas ruhásszekrény minőségi 16 mm vastag laminált bútorlapból készül ABS élekkel. Háromajtós szekrény, amely számos tároló helyet kínál. A szekrény belseje egy akasztórúdból áll a jobb oldalon és összesen 8 polcból. A szekrény érdekessége a nyitott polc aszimmetrikus oldalakkal. A szekrény aljában négy tágas fiók található. Az egész szekrényt dizájnos fogantyúk egészítik ki.
PARAMÉTEREK:
- Méret (SzéxMaxMé): 150 x 190 x 50 cm
- Anyaga: laminált bútorlap / ABS élek
- Szín: fehér / szürke / tölgy
- Szállítás módja: lapra szerelt
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez PIXEL PX1 ruhásszekrény
Hogyan állítsuk be a szekrény ajtópántjait, hogy megfelelően működjenek?
A pántok beállításával elérhető, hogy az ajtó egyenesen álljon és könnyen záródjon. Ehhez általában elegendő a csavarok finom meghúzása, illetve a pántok magasságának vagy mélységének beállítása. Régebbi szekrényeknél vagy deformálódott bútoroknál előfordulhat, hogy a pántokat teljesen ki kell cserélni. Részletes útmutatót a pántok helyes beállításáról blogbejegyzésünkben talál.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Šatníková skriňa Pixel PX1 ↗
Kapcsolódó kategóriák
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerekszoba szekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 127 kg |
| Anyaga: | DTD/MDF |
| Szín: | Fehér |
| Felülete: | Matt |
| Stílusa: | Modern |
| Forma: | Egyenes |
| Típus: | Nyílóajtós szekrények |
| Belső kialakítás: | Akasztós, Polcos |
| Tükör: | Tükör nélkül |
| A szekrény pontos szélessége: | 150 cm |
| Ajtók száma: | Kétajtós |
| Ajtónyitás: | Nyílóajtós |
| Fa mintázat: | Tölgy |
| Fogantyúk: | Fogantyúval |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Magasság: | 190 cm |
| Mélység: | 50 cm |
| Mintázat: | Két szín kombinációja |
| Szekrény szélessége: | 141 - 160 cm |
| Szélesség (szóban): | Széles |
| Világítás: | Világítás nélkül |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
