MARLO habmatrac 80/160x200
Kód: DL70242Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A MARLO habmatrac (2 db) 80/160 x 200 x 8/16 cm méretben kapható, így tökéletes választást jelent a MOSKO kihúzható ágyhoz, de bármelyik 200x80 / 200x160 cm ágyhoz megfelelő. A matrac levehető cipzáras huzattal rendelkezik, tehát szükség esetén egyszerűen mosógépben ki lehet mosni. Ezen egyszerű habmatrac gyártásához a közkedvelt és gyakran használt poliuretán habot használtak fel. A PUR hab jellemzője, hogy rendkívül ellenálló a deformációkkal és a kifekvésekkel szemben. A hab antiallergén, amely megakadályozza a baktériumok, a gombák és az atkák megtelepedését és elszaporodását.
A matrac két 200 x 80 x 8 cm matracból áll, amelyek össze vannak varrva.
PARAMÉTEREK:
- Méret szétnyitott állapotban: 200 x 160 x 8 cm
- Méret összecsukott állapotban: 200 x 80 x 16 cm
- Anyaga: poliuretán hab, huzat
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez MARLO habmatrac 80/160x200
Milyen matrac való kisgyerekeknek vagy babáknak?
A matracnak stabilnak, biztonságosnak és a gyermek életkorához megfelelőnek kell lennie, hogy támogassa a gerinc egészséges fejlődését. A megfelelő gyerekmatrac kiválasztásáról részletesebben a „Hogyan válasszam ki a megfelelő gyerekmatracot?" című blogunkban olvashat.
Hogyan tisztítsuk és mossuk ki a matrachuzatot?
A huzatot a gyártó ajánlásai alapján érdemes mosni, alacsony hőmérsékleten és kímélő mosószerrel, hogy megőrizze minőségét és továbbra is megfelelően védje a matracot. Részletes útmutatót arról, hogyan tisztítsa a matrac huzatát és hogyan tartsa tisztán a matracot, a Hogyan mossuk ki megfelelően a matrachuzatot?” című blogbejegyzésünkben talál.
Hogyan tisztítsuk ki a matracot vizelet, izzadság vagy vérfoltok esetén?
A matrac tisztításához érdemes enyhe, kímélő tisztítószereket, nedvszívó törlőkendőket és fertőtlenítőszert használni, hogy a foltok és a kellemetlen szagok eltűnjenek anélkül, hogy a matrac anyaga károsodna. Gyakorlati útmutatót a matrac tisztításáról szóló blogbejegyzésünkben talál.
Mikor és hogyan fertőtlenítsük a matracot?
A fertőtlenítéshez érdemes speciális tisztítószereket vagy gőztisztítót használni, amelyek eltávolítják a baktériumokat és az allergéneket, miközben a matrac anyaga nem károsodik. Gyakorlati útmutatót és hasznos tippeket az „Útmutató a matrac fertőtlenítéséhez, tisztításához” című blogbejegyzésünkben talál.
Mit csináljunk a régi használt matracunkkal?
A régi matracot leadhatja a hulladékudvarban, esetleg néhány állatmenhelyen is örülnek neki. De a helyi szabályok szerint újrahasznosításra is átadhatja, ami a környezethez is kíméletes megoldást jelent. Részletes útmutatót és a lehetséges megoldásokat a „Mit tegyünk a régi használt matracunkkal?” című blogbejegyzésünkben talál.
Hogyan távolítsuk el az izzadságfoltokat a matracból?
Az izzadságot és más folyadékokat érdemes mielőbb felitatni, majd kímélő tisztítószerekkel megtisztítani a felületet, és hagyni, hogy a matrac alaposan kiszáradjon. Így megelőzhető a kellemetlen szagok kialakulása és az anyag károsodása. Hasznos tanácsokat talál a „Hogyan tisztítsuk meg a matracot a vértől, izzadságtól, vizelettől, poratkától vagy a penésztől?” című blogbejegyzésünkben.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Penový matrac Marlo 160/80x200 ↗
Kapcsolódó kategóriák
- Matracok
- Gyerekmatracok 200x80 cm - Matracok 80x200 cm
- Matracok méret szerint
- Matracok összetétel szerint
- Gyerekmatracok
- Matracok 80x200 cm
- Habszivacs matracok
- Matracok vastagság szerint
- Vékony matracok
- Poliuretán hab matracok
- Matracok állítható ágyrácsra
- Kis matracok
- Gyerekmatracok összetétel szerint
- Nem zónás gyerekmatracok
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Matracok 80x200 cm |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 6.68 kg |
| Stílusa: | Modern |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac mérete: | 80x200 |
| Matrac keménysége: | H1 - nagyon puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Megfelelő ágyrács: | Merev (léces), Rugalmas (lamellás) |
| A matrac pontos vastagsága: | 16 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Matrac hosszúsága: | 200 cm |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Nagyság szerint: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
